خانه

سئو پارسیان مشهد

مشاور ، مجری و مدرس پروژه های IT

( طراحی سایت ، سئو سایت ، تولید و استقرار سیستم و زیرسیستم ERPs,BPMS ، تجارت الکترونیک و…)

درباره سئوپارسیان

آنچه باید در رابطه با سئو پارسیان مشهد بدانید :

مشاور سازمان نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی به شماره عضویت ۵۱۰۳۰۴۷۲
شروع فعالیت از سال ۸۸ در حوزه فناوری اطلاعات ( مشاوره ، مدرس و مجری پروژه های فناوری اطلاعات )
مشاور IT چند شرکت و کارخانه و برند معتبر

خدمات سئو پارسیان

آماده همکاری در قالب مشاور ، مجری و مدرس پروژه های IT ( طراحی سایت ، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو)  SEO ، تولید و استقرار سیستم و زیرسیستم  ERPs,BPMS ، تجارت الکترونیک و… ) هستیم .

سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو چیست؟

سئو SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization و یکی از روشهای متداول دیجیتال مارکتینگ در جهت بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو و افزایش کمیت و کیفیت بازدیدکنندگان سایت و معرفی محصولات و خدمات شما از طریق بازدید طبیعی موتورهای جستجو گوگل، بینگ، یاهو و … است.
به زبان ساده، سئو مجموعه ای از تکنیک ها و دستورالعمل هاست که سبب می شود رتبه سایت شما در کلمات کلیدی خاص بهبود یابد و برای شما افزایش بازدیدکننده و در نتیجه رونق کسب کارتان را بهمراه دارد.

خدماتی که سئو پارسیان ارائه می دهد

سئو پارسیان مشهد با بیش از ۱۰ سال سابقه , با شماره مجوز ۵۱۰۳۰۴۷۲ سازمان نظام مهندسی رایانه ای خراسان رضوی از سال ۸۶ فعالیت خود را در حوزه فناوری اطلاعات آغاز نموده است .

ما در موارد زیر آماده همکاری با شما هستیم:

بخاطر داشته باشید داشتن فروشگاه یا نمایشگاه زیبا و تمام عیار در مکانی که دیده و بازدید نمیشود ، هیچ ارزشی ایجاد نخواهد کرد ، سئو به شما کمک میکند تا سایت شما بیشتر از رقبایتان بازدید شود.

ترافیک دریافتی از موتورهای جستجو دارای بالاترین نرخ تبدیل به مشتری نهایی برای اکثر وب سایت هاست. با استفاده از تثبیت موقعیت خودتان در موتورهای جستجو، می توانید موقعیت های بیشتری برای کسب و کارتان ایجاد کنید

سئو افسانه نیست. اگر یک محصول قابل اعتماد برای مشتری داشته باشید، به طور قطع، سئو می تواند منجر به افزایش فروش و سبقت از رقبایتان شود. شما می بایستی بر روی بهترین استراتژی های سئو سرمایه گذاری کنید تا از مزایای سئو بهره مند شوید.

در مشاوره سایت به شما می گوییم: جایگاه سایت شما در گوگل چیست؟ آیا سایت شما برای موتوهای جستحو بهینه شده ؟ آیا سایت شما نیاز به طراحی مجدد ار جنبه سئو دارد؟

آخرین مشتری های سئو پارسیان

باشگاه تیراندازی ماشه و مهارت

shahdin 2

کارخانه شهدین

sardkhaneh.org

صنایع برودتی برادران حقیقی

192

مقاله آموزش سئو

85

مقاله آموزش بازاریابی اینترنتی

131

مقاله دانش موفقیت

وبلاگ سئو پارسیان

استارتاپ گردشگری سلامت آریامدتور