اطمینان از مشاهده پست ها در اینستاگرام

اطمینان از مشاهده پست ها در اینستاگرام؛ ویژگی جدید آن

اطمینان از مشاهده پست ها در اینستاگرام فراهم شد. این شبکه ی اجتماعی قابلیتی جدید ارائه کرده که از طریق آن می توان نسبت به مشاهده تمام پست ها مطمئن بود.

اطمینان از مشاهده پست ها یک ویژگی جدید در اینستاگرام است. این شبکه اجتماعی برای بازخورد و احساسات کاربران درباره‌ی کیفیت سرویس‌هایش اهمیت بسیاری قائل است و حتی بر اساس این نظرات، قابلیت‌های جدیدی در اختیار آنها قرار می‌دهد.

بیشتر بخوانید:بازاریابی و برندینگ در استوری اینستاگرام

اطمینان از مشاهده پست ها در اینستاگرام

اینستاگرام دو سال پیش تصمیم گرفت از سیستم الگوریتمی خاصی برای نمایش پست‌ها بهره بگیرد. پس از آن دیگر پست‌ها بر اساس زمان به نمایش در نمی‌آمدند بلکه این سیستم بود که تصمیم می‌گرفت کدام پست اول نشان داده شود. این نوع نمایش پست باعث نارضایتی کاربران شد و در ادامه اینستاگرام روش جدیدی ارائه کرد.

بیشتر بخوانید: الگوریتم اینستاگرام چگونه کار می‌کند؟

سیستم نمایش الگوریتمی پس از اینکه اینستاگرام توسط فیسبوک خریداری شد، به آن اضافه گردید. در این سیستم، پست ها بر اساس اولویت زمانی نشان داده نمی شوند بلکه پست های حساب های کاربری محبوب یا پست های تبلیغاتی، بالاتر از جدیدترین پست ها دیده می شوند که این روش نیز باعث نارضایتی کاربران شد.

روش جدید اینستاگرام برای اطمینان از مشاهده پست ها به سود بسیاری از برند‌ها و نهاد‌های تبلیغاتی است، بنابراین این سیستم یاد شده تغییر نکرده است.

در این روش جدید که برای اطمینان از مشاهده پست ها ارائه شده، اگر کاربر تمامی پست‌های جدید انتشار یافته را مشاهده کند با پیغام You’re All Caught Up (به معنی شما همه چیز را مشاهده کرده‌اید) مواجه خواهد شد.

بدین ترتیب کاربر می‌تواند تا زمانی که به این پیغام برخورد نکرده، فعالیت خود را ادامه داده تا تمامی پست‌های پروفایل‌های محبوب خود را ببیند. مشاهده‌ی این پیام بدین معنی است که کاربر تمامی پست‌های منتشر شده توسط دوستان و پروفایل‌های مورد علاقه‌اش در طول ۴۸ ساعت گذشته را مشاهده کرده است.

منبع: تکراتو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *