استارتاپ بازی اجتماعی؛ ایده جدید گوگل

گوگل قصد دارد استارتاپ بازی اجتماعی بسازد. براساس اطلاعات موجود این استارتاپ به هیچ یک از شبکه های اجتماعی فعلی وابسته نیست.

گوگل مشغول کمک به مایکل سایمن (یکی از کارآفرینان حوزه فناروی) است تا بتوانند یک استارتاپ گیمینگ اجتماعی بسازد و عرضه کنند.

بیشتر بخوانید: چگونگی راه اندازی استارتاپ با سرمایه‌ای بسیار اندک

ساخت استارتاپ بازی اجتماعی توسط گوگل

پروژه استارتاپ بازی اجتماعی ، Arcade نام دارد و به هیچ یک از شبکه های اجتماعی فعلی وابسته نخواهد بود. در این استارتاپ کاربران می توانند حساب های کاربری خود را با استفاده از شماره تلفن ایجاد کنند.

بازی های در نظر گرفته شده برای آن نیز شامل عناصر اطلاعاتی جزیی و سرگرم کننده است. گوگل وجود این برنامه را تایید و اعلام کرده که این پروژه روی بازی موبایل با دوستان متمرکز است. به نظر می رسد که گوگل با الهام از بازی زنده HQ ، قصد دارد استارت آپ مذکور را راه اندازی کند.

بیشتر بخوانید: چهار راهکار برای سنجش ایده های استارتاپ قبل از سرمایه گذاری

این شرکت قصد پیوند Arcade را به هیچ یک از پلتفرم های اجتماعی ندارد، زیرا آنها عقیده دارند که این بازی می تواند به طور جداگانه مخاطبان خاص خود را داشته باشد.

منبع: تکراتو

سئو پارسیان

سئو پارسیان با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا سئو در مشهد , با شماره عضویت ۵۱۰۳۰۴۷۲ سازمان نظام مهندسی رایانه ای خراسان رضوی ، آماده همکاری در قالب مشاور و مجری پروژه های IT شما می باشد.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *